7XV124.50-11
B&R
B&R - 7XV124.50-11
Product Category: Other
CONNECTOR REMOTE FOR VALVE MANIFOLD, 24 VDC
Manufacturer Part Number: 7XV124.50-11
Stock Status: In Stock
Lead Time: Express delivery
Brand: B&R
Condition: Used
All orders are subject to our T&Cs. Further Questions?
Ask our team +44 800 36 888 17
Enquire and save on active & obsolete automation equipment
"*" indicates required fields
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Name*
This field is hidden when viewing the form
Related Parts
Omron - ZX2-LD100 0.5M
Omron ZX2-LD100 0.5M
Laser displacement sensor CMOS type sensor head spot beam type 100mm +/-35mm 5µm resolution 0.5m cable
Omron - ZX2-LD100L 0.5M
Omron ZX2-LD100L 0.5M
Laser displacement sensor CMOS type sensor head line beam type 100mm +/-35mm 5µm resolution 0.5m cable
Laser displacement sensor CMOS type sensor head spot beam type 50mm +/-10mm 1.5µm resolution 0.5m cable