5AP1130.121E-C02
B&R
B&R - 5AP1130.121E-C02
Product Category: Other Automation
Automation panel display unit with touch-screen (multi-touch) – ABB / B&R / BR / BandR (Automation Panel AP1000 series) – model MEU 5AP1130 TFT C WXGA 12.1in T – Wide-screen 12.1″ 1280x800pixels (WXGA) TFT LCD 16.7M color display with LED backlight – IP65 / UL type 4X – Landscape flush mounting
Manufacturer Part Number: 5AP1130.121E-C02
Stock Status: In stock
Lead Time: Express delivery
Brand: B&R
Condition: Used
All orders are subject to our T&Cs. Further Questions?
Ask our team +44 800 36 888 17
Enquire and save on active & obsolete automation equipment
"*" indicates required fields
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Name*
This field is hidden when viewing the form
Related Parts
Schneider - XBTR400
Schneider XBTR400
Small panel with keypad – matrix screen – green – 122 x 32 pixels – 5 V DC
Schneider - XBTR410
Schneider XBTR410
Small panel with keypad – matrix screen – green – 122 x 32 pixels – 24 V DC