889D-F8ABDM-10
Allen Bradley
Allen Bradley - 889D-F8ABDM-10
Product Category: Cable
The “10” in the part number indicates a length of 10 meters (approximately 32.8 feet).
Manufacturer Part Number: 889D-F8ABDM-10
Stock Status: In Stock
Lead Time: Next Day
Brand: Allen Bradley
Condition: New sealed
All orders are subject to our T&Cs. Further Questions?
Ask our team +44 800 36 888 17
Enquire and save on active & obsolete automation equipment
"*" indicates required fields
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Name*
This field is hidden when viewing the form
Related Parts
Omron - ZX2-LD100 0.5M
Omron ZX2-LD100 0.5M
Laser displacement sensor CMOS type sensor head spot beam type 100mm +/-35mm 5µm resolution 0.5m cable
Omron - ZX2-LD100L 0.5M
Omron ZX2-LD100L 0.5M
Laser displacement sensor CMOS type sensor head line beam type 100mm +/-35mm 5µm resolution 0.5m cable
Laser displacement sensor CMOS type sensor head spot beam type 50mm +/-10mm 1.5µm resolution 0.5m cable