WS0-CPU000200
Mitsubishi
Mitsubishi - WS0-CPU000200
Product Category: PLC Systems
SAFETY CONTROLLER, MELSEC-WS SERIES, WS SAFETY, CPU, 144I/O, RS232, 640 KB MEMORY, 200 KHZ, 2 CHANNEL ANALOG INPUT, 1 CHANNEL ANALOG OUTPUT, MAX 8 CHANNEL
Manufacturer Part Number: WS0-CPU000200
Stock Status: In stock
Lead Time: Express delivery
Brand: Mitsubishi
Condition: New
All orders are subject to our T&Cs. Further Questions?
Ask our team +44 800 36 888 17
Enquire and save on active & obsolete automation equipment
"*" indicates required fields
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Name*
This field is hidden when viewing the form
Related Parts
Siemens - ZN-31U
Siemens ZN-31U
Siemens - ZNX:100000005188
Siemens ZNX:100000005188
Omron - ZEN-10C3AR-A-V2
Omron ZEN-10C3AR-A-V2
Programmable relay, 100-240 VAC supply, 6x 100-240 VAC inputs, 4x relay outputs 5A, RTC, LCD display,unexpandable
Omron - ZEN-10C3DR-D-V2
Omron ZEN-10C3DR-D-V2
Programmable relay, 24 VDC supply, 6x 24 VDC inputs (2 of which can be 0-10V analog inputs), 4x relay outputs
Omron - ZEN-20C1DR-D-V2
Omron ZEN-20C1DR-D-V2
Programmable relay 24 VDC supply 12x 24 VDC inputs (2 of which can be 0-10 V analog inputs) 8x relay