Ge Fanuc Horner Electric HE697THM160 Module
All orders are subject to our T&Cs. Further Questions?
Ask our team +44 800 36 888 17
Magnetic Brake, ZKB-1.2XN Mitsubishi
Portable tester unit to check of tripmechanism and relay adjustment
SERVO MOTOR, XV SERIES, 230 VAC, 50/60 HZ, 40 MM FRAME SIZE, 0.32 NM / 2.8 LB-IN TORQUE, 3000 RPM,
Tmax XT – Automatic MCCB XT2H 160 F F Ekip LS / I 160 – 4 poles.
Tmax XT – Automatic MCCB XT2V 160 F F Ekip LS / I 160 – 4 poles.